MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6285241
nr 628 5241
Byrå
20-tal, björk, längd: 105, djup: 49, höjd: 82
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
950 kr
måndag 8 mars 2010
kl 19:07:50
800 kr
300 kr
600 kr
900 kr
Byrå
Kondition: slitage
nr 628 5241
Byrå
Kondition: slitage
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 950 kr |
måndag 8 mars 2010 |